Menü
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda


WATEX


Emek grubunun dinamik markası Watex; Ev dekorasyon ürünleri, Banyo aksesuarları, Su armatürleri, Banyo mobilyaları, Vitrifiye banyo takımları ile uzun yıllardır hizmetinizde.


Geleneksel optimum fiyat ve kalite anlayışı ile her bütçeye ve zevkinize uygun ürünleri, Watex koleksiyonlarında sizlere sunuyoruz. Hammadde kaynaklarından başlayarak ürünün ambalajlanmasına kadar geçen süreçte kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üretim prosesinde, daha az üründen daha çok kazanmak yerine, daha çok üretip daha uygun fiyata satarak satış hacmini arttırmak öncelikli hedefimiz. 


Garanti ve satış sonrası hizmetlerde ise, değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alan etik kurallara bağlı kalmak değişmez prensibimiz. Her bir Watex ürününü, gönül rahatlığı ile satın alacak ve uzun yıllar keyifle kullanacaksınız. 


Özgün ve zamansız tasarımları ile, sıradışı olmayı yaşam felsefesi haline getirmiş kişilerin hemen dikkatini çeken Watex ürünleri, modern çizgileri ile evinizin dekorasyonuna yenilikçi bir hava katacak. 


Akıllı çözümler ile daha işlevsel özellikler taşıyan Watex ürünleri ile hayatınız kolaylaşacak mutluluğunuz artacak.